Superred CHB12012BB-TA Server - Square Fan sq120x120x25mm, 3-wire, 12V 0.20A
Data Sheet
superred-chb12012bb-ta-server-square-fan-sq120x120x25mm-3-wire-12v-020a-p145058
Model / GTIN
CHB12012BB-TA
Part Description
DC 12V 0.20A, 120x120x25mm