Superred CHB12012BS(E) Server - Square Fan , sq120x120x25mm, 2-wire, DC 12V 0.26A
Data Sheet
superred-chb12012bse-server-square-fan-sq120x120x25mm-2-wire-dc-12v-026a-p153506
Model / GTIN
CHB12012BS(E)
Part Description
DC 12V 0.26A, 120x120x25mm