UPH CCFL17-277 LCD CCFL Tubes .
Data Sheet
uph-ccfl17-277-lcd-ccfl-tubes-p34101
Model / GTIN
CCFL17-277
Item Condition
New
Part Description
Cold Cathode Fluorescent Lamps For 13.3" LCD Panel
Part Number
CCFL17-277
Warranty
1 Month(s)
Info 3
277mm
Info 4
1.77mm