UPH CCFL19-328 LCD CCFL Tubes 15.2" LCD
Data Sheet
uph-ccfl19-328-lcd-ccfl-tubes-152-lcd-p49292
Model / GTIN
CCFL19-328
Item Condition
Used
Part Description
Cold Cathode Fluorescent Lamps
Part Number
CCFL19-328
Warranty
1 Month(s)
Info 3
328mm
Info 4
1.9mm