Yushi YS6025B12VH YS-06025-12018-2W Server-OEM Fan
Data Sheet
yushi-ys6025b12vh-ys-06025-12018-2w-server-oem-fan-219863
Part Description
12V 0.18A, 60x60x25mm, 2 wires
Part Number
YS-06025-12018-2W
Fan speed
4000 rpm
Bearing
2 bearings with copper sleeve
Dimensions
60x60x25mm
Wire length
From fan outer frame 200mm